Czy można kupić w Polsce broń bez zezwolenia?

Czy można kupić w Polsce broń bez zezwolenia?

W ostatnich latach rośnie liczba osób, które ubiegają się o zezwolenie na broń. Uzyskanie takiego zezwolenia nie jest proste. Są osoby, które nie mają szans go uzyskać. Alternatywnym rozwiązaniem dla tych osób jest broń bez pozwolenia.

Jaką broń można kupić bez zezwolenia?

Na rynku jest całkiem sporo rodzajów broni, którą można kupić bez zezwolenia. Broń bez pozwolenia to między innymi różne typy wiatrówek. Broń bez pozwolenia to nie tylko wiatrówki, ale także repliki broni, która była wytwarzana do końca XIX wieku. Broń bez pozwolenia sklep prowadzi sprzedaż zarówno wiatrówek, jak i replik tejże broni.

Broń bez pozwolenia sklep kieruje swoją ofertę tylko do osób, które ukończyły 18. rok życia. Broń bez pozwolenia sklep prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu, z jego oferty mogą więc skorzystać klienci z całego kraju.

Bogata i różnorodna oferta

Sklep, który specjalizuje się między innymi w sprzedaży broni bez pozwolenia ma bardzo bogatą ofertę. Wśród asortymentu jest wysokiej jakości broń bez zezwolenia czarnoprochowa. Broń bez zezwolenia czarnoprochowa to właśnie wspomniane wyżej repliki broni wyprodukowanej do 1885 roku. Broń bez zezwolenia czarnoprochowa to wysokiej jakości karabiny, pistolety, strzelby i rewolwery. W sklepie dostępna jest także broń bez zezwolenia do samoobrony. Broń bez zezwolenia do samoobrony mogą kupić tylko osoby pełnoletnie.

Osoby, które marzą o posiadaniu pistoletu czy karabinku na własność mogą to marzenie spełnić nawet bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na broń.